Motorem powstania firmy Widok było ponad 35 – letnie doświadczenie na rynku profesjonalnych środków czystości marki, o której sprowadzenie na polski rynek się staraliśmy.  Naszym celem jest zapewnienie odbiorcom produktów o doskonałej i stałej jakości. Chcieliśmy by nasz zespół stale się rozwijał. Chcieliśmy być firmą zaangażowaną w rozwój środowiska, odgrywającą dużą rolę w naszej branży. I udało nam się to. Sprowadziliśmy na polski rynek pochodzącą z Hiszpanii markę Vijusa, producenta profesjonalnej chemii do zastosowań domowych oraz przemysłowych.

Jest to znana i ceniona na całym świecie firma. Rozwijana przez lata działalność międzynarodowa umożliwiła jej stworzenie stabilnych oddziałów na różnych kontynentach świata. Główna siedziba znajduje się w Walencji, ale Vijusa posiada swoje fabryki także w Meksyku, Wenezueli, Brazylii, Gwatemali, Białorusi i na Dominikanie.

Firma Widok – wyłączny przedstawiciel Vijusa w Polsce, swoją siedzibę ma w Łazach pod Warszawą.

Stosujemy najnowocześniejsze technologie i najlepsze surowce. Nasi doświadczeni technicy i handlowcy wykorzystują je do tworzenia produktów, programów operacyjnych, planów BHP, strategii marketingowych z zachowaniem zasad ochrony środowiska i kodeksów etycznych gwarantujących bezpieczeństwo naszych klientów. Jesteśmy w stanie natychmiast odpowiadać na potrzeby firm. Pozostajemy świadomi trendów rynkowych. Nasze działy zapewniają wszechstronne konsultacje i szkolenia oferując najbardziej skuteczne rozwiązania.

Naszym zobowiązaniem jest stosowanie surowców przyjaznych środowisku naturalnemu oraz wdrażanie systemowych innowacji w dziale badań i rozwoju. Nasz dział sprzedaży tworzy plany operacyjne i BHP, przyczyniając się do zapewniania optymalnej higieny i czystości w budynkach publicznych i firmach prywatnych. Tworzymy zrównoważone rozwiązania, gwarantując jednocześnie ścisłe przestrzeganie obowiązujących regulacji europejskich w zakresie wymogów technicznych, wymogów bezpieczeństwa i zdrowia. Posiadamy certyfikat ISO 9001, dzięki czemu zapewniamy utrzymanie stałej jakości we wszystkich procesach, które prowadzimy. Tworzymy Personalizowane Plany Higieny, odpowiadające potrzebom naszych klientów i spełniające wymogi dyrektywy UE 93/43/EWG, ustanawiającej normy dla higieny środków spożywczych, jak również procedury dla spełniania wymogów tych norm. Jesteśmy jedyną firma w Polsce, która posiada profesjonalne środki czystości przeznaczone do sadownictwa i warzywnictwa sprawdzone w praktyce.

Z nami brud nie będzie się Ciebie trzymał. Damy radę usunąć każdą plamę. Jesteśmy dla Was!

Dziękujemy wszystkim osobom, zaangażowanym w naszą wspólną pracę, firmę i markę.
Za bycie fragmentem 35 letniej historii.